aaaaggggg2

Elfa pomaga

Pomaganie jest naszym nawykiem. Od początku naszej działalności angażujemy się we wszelkiego rodzaju akcje, które mają na celu nieść pomoc bezbronnym i najbardziej potrzebującym. W ostatnim miesiącu mieliśmy przyjemność wziąć udział w dwóch bardzo wyjątkowych akcjach – Gali Charytatywnej #CharityRed oraz „Daj włos!” organizowanej pod patronatem fundacji Rak’n’Roll.

6 czerwca w Pałacu Sobańskich w Warszawie odbyła się druga edycja Gali Charytatywnej#CharityRed, której byliśmy partnerem. Przez ostatnich kilka miesięcy ponad 120 polskich gwiazd włączyło się w akcję zbierania pieniędzy dla ciężko chorych podopiecznych Fundacji Rycerze i Księżniczki. Dali tym samym wyraz tego, jak można wykorzystać moc swojego wizerunku, aby nieść pomoc tym, którzy najbardziej tego potrzebują. Podczas eventu zostały wręczone tytuły „Rycerza” i „Księżniczki” osobom, które zaangażowały się w pomoc. Wśród wyróżnionych znaleźli się m.in. Edyta Herbuś, Doda, Tomasz Ciachorowski, Hanna Lis, Patricia Kazadi, Grażyna Wolszczak i wielu innych. Z kolei tytuł „Króla” i „Królowej” otrzymali: Kayah, Dominika Gwint, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Olivier Janiak, Marcin Cejrowski oraz Michał Piróg. Wszyscy wyróżnieni i nagrodzeni zostali też obdarowani kosmetykami naszej najnowszej marki _Element. To wszystko nie mogłoby się odbyć bez najdzielniejszego Rycerza, ambasadora fundacji i inicjatora projektu #CharityRed Leszka Stanka. Doskonale znamy jego wielkie serce i cieszymy się, że mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę do tego wspaniałego dzieła.

18 czerwca odbyła się akcja „Daj włos!” organizowana przez: Ola Ohirko Fotografia pod patronatem fundacji Rak’n’Roll. Ścięcie długich włosów to symboliczny gest, który może zmienić nie tylko nasze życie. Byliśmy głównym sponsorem akcji, dzięki której osoby borykające się z chorobą nowotworową pogodniej spojrzą w przyszłość. Wszyscy uczestnicy wydarzenia otrzymali od nas kosmetyczne upominki.  Liczba osób które zdecydowały się oddać swoje włosy na peruki znacznie przerosła oczekiwania organizatorów co cieszy nas ogromnie!